המלץ לחבר מ 
 
 
 
 
 
 
מתכוננים לדו"ח הסופי
 
21 לJanuary 2008 ב15:20  |  
 

 בקרוב יתפרסם הדו''ח הסופי של וועדת וינוגרד. ככל הנראה יפורסם הדו''ח לקראת אמצע או סוף חודש ינואר וממצאיו צפויים להכיל ביקורת קשה על ראש הממשלה.

למרות שקמפיין ההפחדה והטיוח של ראש הממשלה הצליח לסנדל את וועדת וינוגרד ולמנוע פרסום מסקנות אישיות צפוי הדו''ח להכיל ביקורת קשה וחמורה על תפקודו של ראש הממשלה. לכל אזרח ישראלי ברור כי המשך כהונתו של אהוד אולמרט בראשות הממשלה הוא סכנה חמורה לביטחון המדינה. כבר בדו''ח החלקי נחשפנו כולנו לכישלונו ולחוסר ההתאמה המוחלט של אולמרט לתפקידו . שר הביטחון הכושל עמיר פרץ כבר שילם את מחיר הכישלון וכך גם הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ. אולמרט הוא היחיד שנשאר מההנהגה הכושלת, ולמרבה הצער והסכנה הוא ממשיך להיות האדם שחיי כולנו וביטחון ישראל מוטל בידיו. המשך כהונתו של אהוד אולמרט מוחק ומבטל את כל ההישגים של המאבק ללקיחת אחריות. באם נדרש שוב לאיום או למלחמה ברור לכל כי גם הפעם ייכשל אולמרט ואת המחיר נשלם כולנו. אנו מצפים מחברי הכנסת ובייחוד משר הביטחון אהוד ברק למלא את פקידם כשליחי ציבור, להניח את האינטרסים האישיים והפוליטיים בצד ולהסיק את המסקנות הנכונות. אין לנו את הפריבילגיה להחזיק ראש ממשלה כושל כמו אהוד אולמרט! אין לנו את הפריבילגיה של כישלון נוסף! הכתובת על הקיר אדומה ובולטת מתמיד! אהוד אולמרט צריך ללכת הביתה

1 Comments

בדיקה.

Leave a comment

Powered by Ajax Comments

הצביעו על תירוצי ברק!
קולותתירוץ
419
273
395
336
158
1559
1004
חיתמו על
העצומות!
 
  • דו"ח הביניים של ועדת וינוגרד הראה שראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל כשלו. אהוד אולמרט הוא היחידי המשמש עדיין בתפקידו.
  • הדו"ח הסופי של ועדת וינוגרד יחשוף פרטים נוספים על התנהלותו הכושלת של ראש הממשלה וייתן תנופה מחודשת לדרישתנו מאהוד אולמרט: התפטר!
  • בעקבות הצלחתה של העצרת בכיכר רבין, אותה ארגנו לאחר פרסום דו"ח הביניים, התחייב אהוד ברק כי יפעל להחלפתו של אולמרט. אנחנו נדרוש מברק כי יעמוד בהתחייבותו ולא יתחבא מאחורי תירוצים ושיקולים פוליטיים צרים.
  • אנחנו, קואליציה אזרחית המורכבת מחיילי מילואים, משפחות שכולות, תושבי קווי העימות, סטודנטים ואנשי ציבור, היינו שותפים למלחמת לבנון השנייה בחזית ובעורף ועתה לקחנו על עצמנו להוביל את המחאה הציבורית ולהביא להחלפתו של ראש הממשלה.
בשם מטה המאבק
אלוף (מיל') עוזי דיין,
יקיר שגב
הריני חותם על
עצומת האזרחים
הריני חותם על
עצומת המילואים
 
עיקרי דוח הביניים
של וינוגרד
כיתבו לחברי כנסת!