המלץ לחבר מ 
 
 
 
 
 
 
חקירה נוספת נגד אולמרט
 
21 לJanuary 2008 ב15:18  |  
 

משרד מבקר המדינה בודק חשד להתערבות פסולה של אולמרט בתקופה בה כיהן כשר התמ"ת, במהלכה הועבר מענק כספי לתעשיין פעיל ליכוד. כך נחשף בערוץ 10  

ראש הממשלה אהוד אולמרט ביקש מרשויות החוק לחקור ולהמשיך בעבודתן הטובה והן אכן ממשיכות. ערוץ 10 חשף (5.2.07) כי משרד מבקר המדינה שוקל לפתוח בחקירה נגד אולמרט בחשד שפעל להעברת כספים בלתי חוקית בתקופת כהונתו כשר התמ"ת.

מחקירת מבקר המדינה עולה כי בעל מפעל פטריות בגליל בבעלותו של ריימונד בן שושן הידוע גם כפעיל ליכוד, ביקש מענק ממרכז ההשקעות הכפוף למשרד התמ"ת.

על פי החשד, אולמרט התערב כדי לסייע לבן שושן, שבמהלך שבע שנים זכה למענק של 7.5 מיליון שקל.

בתגובה לפרסום מסר ריימונד בן שושן כי כל הסיפור מופרך מן היסוד. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי "צר לנו על הדלפה נוספת ממשרד המבקר שאין לה כל שחר".

Leave a comment

Powered by Ajax Comments

הצביעו על תירוצי ברק!
קולותתירוץ
419
273
395
336
158
1559
1004
חיתמו על
העצומות!
 
  • דו"ח הביניים של ועדת וינוגרד הראה שראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל כשלו. אהוד אולמרט הוא היחידי המשמש עדיין בתפקידו.
  • הדו"ח הסופי של ועדת וינוגרד יחשוף פרטים נוספים על התנהלותו הכושלת של ראש הממשלה וייתן תנופה מחודשת לדרישתנו מאהוד אולמרט: התפטר!
  • בעקבות הצלחתה של העצרת בכיכר רבין, אותה ארגנו לאחר פרסום דו"ח הביניים, התחייב אהוד ברק כי יפעל להחלפתו של אולמרט. אנחנו נדרוש מברק כי יעמוד בהתחייבותו ולא יתחבא מאחורי תירוצים ושיקולים פוליטיים צרים.
  • אנחנו, קואליציה אזרחית המורכבת מחיילי מילואים, משפחות שכולות, תושבי קווי העימות, סטודנטים ואנשי ציבור, היינו שותפים למלחמת לבנון השנייה בחזית ובעורף ועתה לקחנו על עצמנו להוביל את המחאה הציבורית ולהביא להחלפתו של ראש הממשלה.
בשם מטה המאבק
אלוף (מיל') עוזי דיין,
יקיר שגב
הריני חותם על
עצומת האזרחים
הריני חותם על
עצומת המילואים
 
עיקרי דוח הביניים
של וינוגרד
כיתבו לחברי כנסת!